Jak często produkty Apple pojawiają się w kinie?

www.optyk-pokorny.com.pl

Jednym z istotnych elementów popkultury z pewnością jest współczesna kinematografia. Ta branża daje możliwość ciekawego przedstawienia i odzwierciedlenia panujących na świecie relacji społecznych, zmian czy określonej mody. Interesujące jest to, w jaki sposób w kinie najczęściej przedstawiane są akcesoria informatyczne. Obecności komputerów i innych sprzętów na ekranach kin w oczywisty sposób nie dało się uniknąć.

To jasne, że jeśli akcja filmu dzieje się w czasach współczesnych, w przedstawionym świecie muszą pojawiać się także elementy, które znamy z naszego własnego życia. Ciekawostką jest jednak fakt, że producenci znacznie częściej decydują się na umieszczenie w filmie gadżetów, które posiadają logo nie tylko rozpoznawalne, ale także w oczach odbiorców związane z określonymi wartościami. Każdy, kto stara się być na bieżąco z nowościami kinowymi, w krótkim czasie zauważy, że komputery czy telefony firmy Apple pojawiają się na ekranach znacznie częściej niż gadżety innych marek. Co ciekawe, rzeczywisty udział Apple w rynku technologicznym wynosi zaledwie kilka procent.

Gdyby jednak spróbować oszacować udziały firmy na podstawie przekazów kinematograficznych, można by odnieść wrażenie, że jest to marka dominująca.

płyty warstwowe montaż montaż płyt warstwowych montujemy płyty warstwowe