Postawa zwycięzcy

www.derbi.info.pl

Bardzo często kluczem do sukcesu podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest nie to czym możemy się pochwalić w cv, ale to jakie wrażenie wywrzemy na rekrutującym oraz postawa jaką sobą prezentujemy. Jeżeli wejdziemy na salę pewnym krokiem, energicznie się przywitamy a nasz wzrok nie będzie uciekał w podłogę nasze notowania na pewno wzrosną.

Przyjęta postawa zwycięzcy nie tylko wyzwala w nas samych uczucie pewności siebie, poczucie własnej wartości czy bardziej ośmiela. To także znak dla rozmówcy, że nasza osoba to twardy i ciekawy zawodnik.

Tacy ludzie bowiem o wiele szybciej zyskują szacunek, zaufanie i są traktowane jako wiarygodne. Ponadto swoją postawą udowadniają odporność na stres, a także umiejętność dostosowania się do sytuacji w trudnych warunkach.

To cenne cechy, jakich pracodawcy poszukują i doceniają. Dlatego warto wyzbyć się lęków, kompleksów i uwierzyć w siebie.

Nawet jeśli nie mamy wystarczających kwalifikacji albo wykształcenia, dzięki odpowiedniej postawie możemy dostać szansę na dobrą pracę.

fronty z drewna litego przydomowe oczyszczalnie ściekó żagań