Rekrutacyjny savoir vivre

www.battlefieldheroes.com.pl

Zachowanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej może znacznie nam pomóc albo bardzo zaszkodzić. Dlatego kluczowym jest zanim wybierzemy się na rozmowę o pracę swoich marzeń zapoznać się z zasadami zachowania podczas takiego spotkania i wpić sobie ja. Zastosowane reguły dobrego i kulturalnego zachowania mogą znacznie podwyższyć nasze notowania w ocenie przeprowadzającego rozmowę.

Przede wszystkim należy schludnie wyglądać. Ubranie musi być dostosowane do sytuacji i rodzaju pracy o jaką się ubiegamy. Włosy powinny być czyste i ładnie ułożone, a dłonie i paznokcie nienagannie wypielęgnowane.

Nasza postawa musi być wyprostowana i pewna. Uścisk dłoni na powitanie to warunek konieczny. Dobrze kiedy poćwiczymy pewny uścisk ręki, gdyż potocznie zwane „śledziki” raczej nie robią korzystnego wrażenia.

Obuwie podobnie do ubioru powinny być w schludnym stanie, najlepiej kiedy są nowe. Ponadto nie powinniśmy się zbyt mocno obwieszać biżuterią ani przesadzać z makijażem. Ważne jest także aby nie perfumować się zbyt intensywnie.

odlewnia aluminium płaskie bity