Czy można dokonać reklamacji bez paragonu?

www.antilles-foot.com

Każdy z nas powinien posiadać w domu specjalne pudełeczko, w którym należałoby skrupulatnie przechowywać wszystkie dowody zakupów oraz karty gwarancyjne. Oczywiście, tak wyglądałoby to w idealnym świecie. Tymczasem paragony mają to do siebie, że często blakną lub gubią się w najmniej odpowiednim momencie.

Właśnie ze względu na to warto jest gromadzić je w specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji mobilnej. Zepsucie dowolnego, domowego sprzętu lub wada ujawniająca się na zakupionym elemencie garderoby zwykle wiąże się z wieloma nerwami. Zgrzytając zębami, przeglądasz kolejne szuflady, półki i teczki, zastanawiając się, dlaczego właśnie teraz wpadają ci w ręce wszystkie paragony, oprócz tego, którego potrzebujesz.

Dzięki aplikacji mobilnej możesz zawsze doskonale wiedzieć, gdzie znajduje się kopia potrzebnego paragonu czy karty gwarancyjnej. Jak łatwo się domyślić, w tego typu aplikacjach możemy znaleźć także dodatkowe udogodnienia, ułatwiające odpowiednie sortowanie dowodów zakupu. Możemy je dowolnie podzielić na kategorie, które samodzielnie nazwiemy.

Na nasze życzenie aplikacja może również informować nas o upływającym terminie gwarancyjnym.

Ogumienie do koparek