Do czytania

www.kolegiatatum.pl

Wiele osób narzeka, że w czasach tak ogromnego postępu technologicznego czytelnictwo powoli zanika. Okazuje się jednak, że i postęp może iść w parze z rozwojem wyobraźni i promocją literatury na całym świecie.

Mowa oczywiście o ebookach, czy audiobookach, tak chętnie wykorzystywanych współcześnie przez młodych ludzi. Warto więc zapoznać się bliżej z aplikacjami, które umożliwiają takie korzystanie z nowoczesnych form książki.

Najpopularniejsze jest chyba aplikacja Książki Play, czyli pochodzący od Google najlepszy program do czytania oferowanych przez nich książek elektronicznych. Posiada wiele opcji, między innymi dobór czcionki, odstępów między wersami, trybu nocnego i dziennego czytania, dzięki czemu dostosuje się do potrzeb każdego odbiorcy.

Dzięki połączeniu ze sklepem Google można bardzo łatwo zakupić interesujące nas pozycje, bez konieczności buszowania po księgarniach. Natomiast jeśli chodzi o audiobooku okazuje się, że można je nabyć w większości serwisów muzycznych, jak Spotify, Wimp, czy Deezer.

Jest to więc zupełnie nowa szansa dla wielbicieli literatury.

Jeżeli posiadasz wiele książek niezastąpione będą ex libris online dzięki którym będziesz w stanie oznaczyć swoją książke i już nigdzie się Tobie nie zgubi

odlewnia aluminium cięcie blach kraków