Pobudka na zajęcia

Poranne wstawanie to koszmar wielu osób, niezależnie, czy mamy do czynienia z uczniami, studentami, czy osobami już aktywnie działającymi na rynku pracy. Niektórym wystarczy jedno zadzwonienie budzika, by sprawnie otworzyć oczy i rozpocząć dzień, dla innych jest to długa męczarnia, z wieloma drzemkami pośrodku i stałą możliwością spóźnienia się na zajęcia na końcu całego procesu.

Właśnie z myślą o takich osobach stworzono aplikację Night Stand Clock. Night Stand Clock to z pozoru zwykły zegarek, jednak ma kilka interesujących funkcji.

Jest przydatny zwłaszcza dla osób, które lubią uczyć się w nocy, wielki zegar wyświetlany na całym ekranie z pewnością dużo lepiej pokaże, czy pora iść już spać, niż tradycyjne, małe zegarki. Pokazuje również pogodę, stąd od razu będzie wiadomo, jak ubrać się rano i na jakie warunki atmosferyczne być przygotowanym w ciągu dnia.

I oczywiście najważniejsza funkcja – budzik. Można ustawić kilka alarmów, dzięki temu zyskamy pewność, że nie zaśpimy na ważne zajęcia, czy egzamin.

http://e-keller.pl/tampodruk/