ToCoMoje – paragony w jednym miejscu

www.echomedica.com.pl

Rynek aplikacji mobilnych wypełnia się coraz to ciekawszymi i oryginalnymi pomysłami. Pewnie każdy z nas ma problem z przechowywaniem paragonów.

Problem pojawia się, gdy mamy oddać rzecz do reklamacji i nie możemy znaleźć paragonu lub okazuje się, że wyblakł. Jest na to sposób.

Specjaliści od aplikacji mobilnych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyli narzędzie, które umożliwia archiwizowanie i przechowywanie papierowych paragonów. Dzięki ToCoMoje będziesz je mieć w jednym miejscu, w swoim smartfonie.

Wystarczy tylko zrobić zdjęcie paragonu i opisać rachunek, dzięki czemu łatwiej Ci będzie go potem odszukać. Gdy zajdzie potrzeba znalezienia konkretnego paragonu, możesz go znaleźć przy pomocy wyszukiwarki według dowolnych kryteriów.

Ponadto możesz wyszukiwać sklepy danej marki, które znajdują się w Twojej okolicy, dzięki czemu będziesz wiedzieć dokąd się udać z ewentualną reklamacją. Ponadto nie trzeba się martwić, że rachunki się zgubią lub skasują z telefonu – aplikacja przechowuje ich kopię w chmurze.

transport gdańsk https://www.viavac.pl/przyssawki-do-szkla/