Jak działają spamerzy?

Naklejki na opakowania https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/34-naklejki-na-opakowania Drukarnia Booklet

Każdy z nas wielokrotnie otrzymuje na swój adres e-mail niechciane i wiadomości reklamowe. Czasami zastanawiamy się, skąd nadawcy takich treści biorą nasze namiary. Obecnie działalność spamerów to niemal samodzielna branża, która prężnie się rozwija, a pracujący w niej ludzie odkrywają coraz to nowe techniki pozyskiwania informacji.

Najpopularniejszą z metod uzyskiwania prywatnych adresów e-mailowych jest skanowanie sieci w ich poszukiwaniu. Informacje handlowe i treści reklamowe zwykle przesyłane są na wszystkie znalezione w ten sposób adresy. Wyszukiwanie potencjalnych odbiorców często jest związane również z prośbą o podanie swojego adresu na rozmaitych stronach internetowych.

Zdarza się, że w treści komunikatu dowiadujemy się, że mamy podać swoje dane, by więcej nie otrzymywać niechcianych wiadomości. Nie ma to jednak nic wspólnego z prawdą. Dość inwazyjną metodą pozyskiwania adresów e-mail jest także przesyłanie w wiadomościach wirusów typu koń trojański.

Dostarczają one nadawcy różnorakich informacji o adresacie, a często także adresów pochodzących z jego książki adresowej.

http://www.viavac.com/pl/produkty/szklo/125-podnosniki-prozniowe-szklo.html https://getbuybox.com/upraszczanie-sciezki-zakupowej-czyli-jak-pomoc-klientom-w-podejmowaniu-decyzji/