Snapchat w marketingu online

www.stronymarcina.pl

Snapchat to całkiem nowy kanał społecznościowy, który może okazać się skutecznym narzędziem marketingowym. Ta aplikacja na telefon umożliwia tworzenie „snapów”, czyli zdjęć czy filmików, które widzą inni użytkownicy. Pojawiają się jedynie na chwilę, po czym znikają.

Snapchat jest bardzo przydatnym narzędziem, szczególnie jeśli chcemy dotrzeć do młodych ludzi. Bo to właśnie oni korzystają ze Snapchata najczęściej. Nie mogą być to jednak treści, które są nachalną reklamą.

Należy dostosować przekaz tak, by wpisywał się w ogólny zamysł Snapchata. Firmy, które mają na nim konto, mogą pokazywać zdjęcia z różnych wydarzeń czy prowadzonych akcji. Firmy mogą dostarczać użytkownikom treści w czasie rzeczywistym.

Udostępnianie snapów może być drogą ku budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Obecność w najnowszych kanałach komunikacyjnych świadczy o nowoczesności i podążaniu z duchem czasu. Snapchat to szansa na zacieśnienie więzi z potencjalnymi klientami i zbudowanie ich lojalności.

https://psmm.pl/oferta/monitoring-internetu/monitoring-forow-i-blogow/ obsługa klienta customer service jak obsłużyć klientów